Організація

АРТФОРУМ – неприбуткова громадська організація, що об’єднує менеджерів культури, представників різних культурних індустрій і покликана створювати та просувати різноформатні інноваційні культурні та освітні проекти в Україні та світі.

Метою ГО «АРТФОРУМ» є підтримка та впровадження інноваційних проектів та програм в галузі освіти, культури та мистецтва, здійснення та захист прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних та інших інтересів громадян України при реалізації конституційного права на освіту, отримання та надання інформації, на здійснення просвітницької, освітньої, мистецької та культурної діяльності.

ГО «АРТФОРУМ» вбачає основними завданнями своєї діяльності – розвиток діалогу між державним і недержавним сектором культури та освіти, створення позитивних передумов для обміну досвідом між різними поколіннями представників культури, позбавлення стереотипів у сприйнятті культурного продукту, його поширенням до широкої аудиторії. Це закладає основу формування креативних індустрій, а також відіграє визначальну роль для розвитку культурної дипломатії України та світу.

Основна команда ГО «АРТФОРУМ» має багатолітній досвід співпраці з українськими та закордонними менеджерами культури, культуртрегерами, освітніми та культурними центрами, дипломатичними установами та міжнародними компаніями.

Наші проекти, з одного боку, репрезентують та створюють продукти, що розширюють уявлення про можливості власне українського культурного та освітнього ринків, а з іншого – долучають міжнародний досвід та є своєрідною платформою для діалогу між українськими та закордонними учасниками культурного процесу.

ГО «АРТФОРУМ» є відкритою до нових ідей, проектів та технологій, відтак долучитися до команди нашої організації та співпрацювати з нами може кожен/кожна людина та організація, які розділяють наші цінності, які безпосередньо корелюються з визначеними ООН Переліком цілей для стійкого розвитку та зміни світу до 2030 року:
Зокрема, проекти ГО «АРТФОРУМ» спрямовані на забезпечення таких цілей:

Адреса:

вул. Богдана Хмельницького, 57Б

Телефон:

(044) 354-66-44

Ми у соціальних мережах:

Розрахунковий рахунок:

p/p 26003500290467
ПАТ «Креді Агріколь Банк»,
МФО 300614
ЄДРПОУ отримувача: 40409624
Отримувач: ГО «АРТ ФОРУМ»

Адреса:

вул. Богдана Хмельницького, 57Б

Телефон:

(044) 354-66-44

Ми у соціальних мережах:

Розрахунковий рахунок:

p/p 26003500290467
ПАТ «Креді Агріколь Банк»,
МФО 300614
ЄДРПОУ отримувача: 40409624
Отримувач: ГО «АРТ ФОРУМ»